Użyteczność Quadro

narzędziem wspierającym naturalny proces rozwoju

Atmosfera przestrzeni

Meble Quadro odpowiadają na potrzeby każdego Użytkownika Przestrzeni Edukacyjnej.

Rozwiązania Quadro są dostosowane do rozwojowych i indywidualnych potrzeb dzieci. W Projektach Quadro zwracamy szczególną uwagę na komfort zarówno Ucznia, Nauczyciela, Pracowników Obsługi jak i Rodziców.

Stawiamy na jakość, bezpieczeństwo, funkcjonalność i użyteczność. Inspirujemy i pokazujemy dobre wzorce, propagujemy sprawdzone rozwiązania, proponujemy wielofunkcyjne moduły, które „rosną” razem z uczniem.

Świetlica i kącik aktywności Quadro wyposażona w meble Quadro
Aranżacja przestrzeni dla malucha wyposażona w meble z kolekcji Quadro

Dopasowanie i wygoda

Kolekcja Quadro odpowiada na potrzeby swoich użytkowników. Najmłodszym umożliwia poznawanie świata w każdym momencie. Bezpiecznie wykończone krawędzie, zaokrąglone rogi, zapewniają ochronę podczas codziennych zabaw. Kolorowe fronty szafek przyciągają wzrok, a trwała okleina termoplastyczna – tworzywo, które pod wpływem określonej temperatury i ciśnienia ma właściwości lepkiego płynu, który można odpowiednio kształtować – zapewnia ich estetyczny wygląd.

Duża różnorodność szafek pozwala skomponować dowolne zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Użyteczność i funkcjonalność Mebli Quadro to również zaspokojenie potrzeby relaksu i wyciszenia. Szafki – Kryjówki z tej kolekcji dają użytkownikowi możliwość wyciszenia, relaksu, doświadczenia koloru i poczucia bezpieczeństwa.

Samodzielna aranżacja

Nie potrzeba specjalistycznej wiedzy i profesjonalnych programów, aby samemu stać się architektem swojej przestrzeni z meblami Quadro. Kolekcja przeznaczona jest do samodzielnego aranżowania i projektowania pomieszczeń. Specjalnie stworzony kalkulator Quadro pozwala na łatwe i szybkie dopasowanie mebli do swoich potrzeb oraz wystroju wnętrza. Podstawowe bryły uzupełniane są frontami drzwiczek dostępnych w dwóch rozmiarach.

Użytkownik może wśród 12 odcieni wybrać ten, który według niego jest najstosowniejszy do jego placówki. Wszystkie z dostępnych elementów są uniwersalne, dzięki czemu pasują do sali żłobkowej, ale i pokoju nauczycielskiego. Oczywiście, meble posiadają swoje wielkości, dzięki czemu można je dostosować do wieku osób z nich korzystających.

Użyteczność i wysoka funkcjonalność mebli Quadro
Biblioteka dla maluchów wyposażona w meble z kolekcji Quadro

Uniwersalne zastosowanie

Przeglądając aranżację stworzone z kolekcji Quadro można zauważyć, że oprócz wszechstronnej użyteczności są funkcjonalne. Szafka, która może sprawdzić się w sali przedszkolnej jako stolik do zabaw plastycznych, w innej konfiguracji zajmie miejsce jako półka na książki w czytelni, czy świetlicy. Wykorzystanie jest dowolne, ale także jej przeznaczenie. Tworząc meble zamierzeniem było zaspokojenie potrzeb placówek, które mają ograniczone miejsce. Zatem odnajdując wielofunkcyjne wyposażenie mogą aranżować je na własny sposób. Warto dodać, że dzięki zamontowanym kółkom możliwe jest przemieszanie umeblowania w dowolne miejsce.

Dlaczego kolekcja Quadro?

Nowoczesne wzornictwo

precyzja wykonania oraz wykończenia

Szeroki wybór

pełna gama produktowa

Wysoka jakość

wytrzymały i estetyczny materiał

Uniwersalne rozmiary

dopasowanie do użytkowników

Bezpieczna forma

zaokrąglone rogi i obłe kształty

Stymulująca kolorystyka

kolory, które pobudzają aktywność