Kolekcja tematyczna Quadro

Harmonijne środowisko do zabawy i nauki

Nowość

Tematyczne zestawy meblowe z kolekcji QUADRO

kolekcja mebli do żłobka i przedszkola z motywem natury
Quadro – zestaw Flora 90 st.

Tematyczny zestaw mebli Quadro Flora

Dywan Flora

Rozwija kreatywne podejście do zabawy oraz zachęca do ćwiczeń grupowych

Prostokątny blat Quadro z zielonym obrzeżem

Blat z zaokrąglonymi narożnikami, wykończony kolorowym obrzeżem ABS

Pufa 3-osobowa Inflamea

Siedzisko o wysokiej odporności na zabrudzenia i wilgoć

Zestawy tematyczne mebli Quadro wzbogaciły ofertę meblową Moje Bambino!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Dyrektorów i Nauczycieli uzupełniliśmy kolekcję Quadro o tematyczne zestawy meblowe. Zastosowanie motywu wiodącego na frontach szafek oraz uzupełnienie sal odpowiednimi dodatkami, sprawia że urządzanie sal staje się czystą przyjemnością. Odpowiednio dobrana kolorystyka, forma oraz dodatkowe aplikacje nawiązujące do konkretnych tematów tworzą spójną całość i harmonijne środowisko rozwoju.

Wśród nowości tematycznych znajdują się: zestawy mebli GÓRY, PAŁAC, MORZE, FLORA oraz LAS.

Stymulujące środowisko do zabawy i nauki

Wysoka jakość i bezpieczne rozwiązania w kolekcji Quadro

Z tematycznymi meblami Quadro stworzysz przestrzeń, w której każdy użytkownik będzie czuł się bezpiecznie i wyjątkowo.

Trwała i bezpieczna konstrukcja z płyty laminowanej w dwóch odcieniach (biała i klonowa), gwarantuje długotrwałe zadowolenie z produktów oraz perfekcyjne dopasowanie do każdego wnętrza. Fronty mebli zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej użyteczności. Wysoka jakość oraz wykonanie aplikacji z  najlepszych materiałów, sprawia, że meble posłużą w każdej sali przedszkolnej i szkolnej przez wiele lat. 

Uniwersalność rozwiązań

Optymalne zagospodarowanie przestrzeni w placówce

Nowości Quadro to propozycje wyposażenia wnętrz, obejmujące rozwiązania umożliwiające stworzenie bardzo atrakcyjnej wizualnie przestrzeni. Spójna kolorystka i pasujące do niej elementy stworzą otoczenie, do którego dzieci będą wracać z uśmiechem na ustach.

Podstawowy zestaw można uzupełnić o pasujące akcesoria, takie jak aplikacje ścienne, dywany czy kąciki zabaw z pasującymi motywami. które wzbogacą tematyczny kącik oraz rozszerzą możliwości zabawy.  

Stymulujące motywy zastosowane na meblach Quadro otwierają drogę do zaaranżowania przestrzeni, tworzącej doskonałe warunki rozwojowe. Unikalne aplikacje dają mnóstwo okazji do kreatywnej i urozmaiconej zabawy

Kolekcje tematyczne Quadro

Wybierz najlepsze rozwiązania dla Twojej Placówki

ZESTAW LAS

Zestaw Las – modułowa seria nawiązująca do natury. Zielone, żywe odcienie i elementy, takie jak grzyby, drzewo czy ptaki, tworzą leśny klimat. Skrzynia na kółkach ułatwia przemieszczanie mebla oraz umożliwia obustronny do niego dostęp.

ZESTAW FLORA

Zestaw Flora – seria posiada aplikacje liści w pastelowych odcieniach oraz motyw drzewa. Może zostać uzupełniony o dywan Flora, który oferuje jeszcze więcej możliwości do nauki, zabawy czy odpoczynku.

ZESTAW PAŁAC

Zestaw Pałac – zawiera elementy, nawiązujące do bajkowego świata: posiada wieże, aplikacje niewielkich okien oraz murek. Skrzynia na kółkach daje dodatkowe możliwości zmiany konstrukcji zestawu.

ZESTAW MORZE

Zestaw Morze – posiada niebieskie odcienie, nawiązujące do morskiej wyprawy. Zawiera materac, który pozwala dziecku odpocząć a liczne aplikacje tematyczne uatrakcyjniają wizualnie zestaw, rozwijając wyobraźnię dziecka.

ZESTAW GÓRY

Zestaw Góry – posiada skaliste aplikacje imitujące góry. Szuflady posiadają tematyczne oznaczenia, fronty z kolorowymi elementami przywodzą na myśl ośnieżone szczyty czy górską łąkę.

Dodatki do kolekcji tematycznej Quadro

Uzupełnij kolekcję o szafy i lustra z aplikacjami tematycznymi! 

Top Produkt

Quadro zestaw Morze 90 st., cichy domyk Domek

Zestaw tematyczny „Quadro Morze” z wielobarwnymi aplikacjami, przedstawiające fale morskie, delfina, statek oraz rybę, stanowi doskonałą inspirację do zabawy.

Miękkie materace zapewniają komfort podczas zabawy, ale także tworzą wygodną strefę relaksu i wyciszenia. Szafki zostały zaprojektowane tak, by nawet najmłodsi mieli dostęp do wszystkich artykułów. Zestaw tematyczny można uzupełnić o akcesoria, takie jak okrągłe poduszki czy dywan „Fale morskie”, które dodatkowo urozmaicają możliwości zabawy grupowej i indywidualnej.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Dywan „Ptasi zagajnik”

Dywan nawiązujący tematycznie do kolekcji Quadro Las

Dywan ptasi zagajnik do placówek oświatowych
Zobacz

Dodatki do kolekcji tematycznej Quadro

Kącik małego alpinisty

Kącik dla małego miłośnika gór, nawiązujący tematycznie do kolekcji Quadro Góry

Zobacz