Przedszkole

Bezpieczna sala przedszkolna wyposażona w meble Quadro

 

Wyposażenie przedszkola

Bezpieczna sala przedszkolna wyposażona w meble Quadro

 

Sala przedszkolna

Bezpieczna sala przedszkolna wyposażona w meble Quadro

Przestrzeń dla malucha

Meble narzędziem w rozwoju przedszkolaka

kompletne wyposażenie zali w żłobku lub klubie malucha
Parawan Flora

Parawany umożliwiające wydzielanie różnego rodzaju przestrzeni edukacyjnych i kącików

Quadro – zestaw Flora

Szafki z kolekcji Quadro z dodatkami o tematyce roślinnej, uzupełnione o aplikacje w kształcie liści, drzew

Stoły Flexi i krzesła filipek

Stoły i krzesła dla przedszkolaków do codziennych aktywności

Szafki domki Quadro

Zestaw dwóch szafek w kształcie domków kryjówek

Kącik Flora

Kącik zabaw umożliwiający wieloraką aktywność poznawczą

Edukacja przedszkolna to kluczowy etap w rozwoju człowieka. Dzieci w tym okresie w szybkim tempie chłoną wrażenia i bodźce ze świata zewnętrznego. Przedszkole powinno być miejscem umożliwiającym aktywne poznanie świata oraz zdobywanie doświadczeń. Przestrzeń przedszkolna bardzo często wymaga wydzielenia różnego rodzaju stref i kącików. Szeroka oferta szafek Quadro, z których można skomponować dowolne, mobilne zestawy odpowiada na te potrzeby.

Kolorystyka dla zmysłów

Przyjazna i stymulująca paleta barw.

W celu ułatwienia przedszkolakom eksploracji otaczającego świata, w placówce powinny znaleźć się elementy wyposażenia o nowoczesnym wzornictwie oraz bogatej, ale i stonowanej kolorystyce, które pobudzą zmysły i będą stymulować samodzielną aktywność. Stonowane kolory zastosowane w kolekcji Quadro: szarość, biel, limonka, błękit, odcienie brązu i beżu nawiązują do natury, dając dziecku poczucie bezpieczeństwa.

 

Uniwersalne rozwiązania wysokiej jakości

Modułowe zestawy mebli do samodzielnego łączenia

Przestrzeń dydaktyczna w przedszkolu musi uwzględniać standardy bezpieczeństwa i jakości, a przy tym stwarzać warunki do swobodnej zabawy i odkrywania świata. Meble Quadro wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 18 mm, zostały wyposażona w drzwiczki z zawiasami, które umożliwiają ich otwarcie pod kątem 180°, wykluczając w ten sposób ryzyko uderzenia się, lub wyrwania. Modułowa, mobilna koncepcja aranżacji przestrzeni z Meblami Quadro zachęca do aktywności i podejmowania samodzielnych, bezpiecznych działań. Wyzwala wśród dzieci ciekawość i zaprasza do stawienia czoła wyzwaniom.

Kolekcja Quadro przeznaczona do przedszkola

Mały zestaw materacy Quadro

  • Geometryczne wzory wdrażają do edukacji matematycznej
  • Duże, lekkie elementy zaspokoją potrzebę dzieci by tworzyć, konstruować i łączyć
  • Wysokiej jakości tkanina jest odporna na zabrudzenia oraz łatwa do utrzymania w czystości

Zestaw Quadro 7

  • Nowoczesne wzornictwo tego zestawu, to wyjątkowe efekty wizualne w Twojej przestrzeni
  • Szafki 1/8 koła umożliwią podział sali na strefy i wydzielenie przestrzeni
  • Półki i szafki wdrażają dziecko do estetycznego i uporządkowanego przechowywania

Zestaw Quadro 162

  • Zestaw mebli Quadro, składający się z trzech szafek kryjówek Quadro
  • Bezpieczna forma, szafka – kryjówka
  • Przytulne miejsce pozwalające na wyciszenie

TOP produkt Quadro

Kryjówka Quadro to miejsce zapewniające dzieciom poczucie bezpieczeństwa.  Kryjówkę można wyposażyć dodatkowo w miękki materac, skrytka dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych. Ten nietypowy mebel z kolekcji Quadro chętnie wykorzystywany jest do gier i zabaw, jednocześnie pełniąc rolę schronienia oraz miejsca wypoczynku.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Zestaw do przechowywania

Szafka wraz z plastikowymi pojemnikami.

Zobacz

Najczęściej wybierane
z kolekcją Quadro

Cichy stół

Ciche blaty tłumiące hałas.

Zobacz

Zainspiruj się Krainą Fantazji

Kolekcja meblowa Kraina Fantazji to mocne i wytrzymałe meble, wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm, utrzymane w tonacji brzozy. Naturalna kolorystyka, uzupełniona nadrukowanymi detalami „jak z krainy fantazji” pozytywnie wpływa na dzieci, zbliżając je do natury i pobudzając wyobraźnię oraz ekspresję drzemiącą w dziecięcych zachowaniach.

Sala przedszkolna powinna być praktyczna, bezpieczna i pełna inspiracji. Przedszkole powinno zapewnić miejsce do rozwoju osobowości oraz przestrzeń do swobodnej ekspresji emocji. Meble Quadro wspomagają rozwój dziecka w tym ważnym dla niego okresie. Dzięki modułowej formie meble usprawniają procesy poznawcze i urozmaicają przestrzeń. Warto wspomnieć, że meble Quadro sprawdzają się także przy tworzeniu kącików tematycznych, które stymulują dziecięcą wyobraźnię i dają kolejne możliwości do zabawy. Mobilne meble umożliwiają bezproblemowe zmienianie aranżacji sali przedszkolnej, ułatwiając wprowadzanie zmian i usprawnień w codziennej pracy grupy. Nowoczesne meble z kolekcji Quadro występują w wielu stonowanych odcieniach, które pozytywnie wpływają na percepcję dzieci w wieku przedszkolnym oraz budują w nich poczucie bezpieczeństwa dzięki barwom, przywołującym na myśl naturę.
Sala przedszkolna musi spełniać warunki bezpieczeństwa, by dzieci bez obaw mogły rozwijać swoje umiejętności i kształtować przyszłe pasje. Dlatego do produkcji mebli Quadro zostały użyte wysokiej jakości materiały, które gwarantują wytrzymałość i odporność na urazy mechaniczne. Oprócz tego, wiele szafek zostało wyposażonych w zawiasy, umożliwiające otwieranie drzwiczek pod kątem 180 stopni, zapobiegając ewentualnym uderzeniom.
Meble Quadro w sali przedszkolnej zapewniają dodatkowe miejsce do nauki i zabawy. Domki-kryjówki realizują dziecięcą potrzebę chowania się i eksplorowania terenu. Dodatkowo, stanowią one miejsce do wspólnej zabawy i relaksu, a uzupełnione o pasujące akcesoria dają ogromną radość dzieciom i uatrakcyjniają ich dzień w przedszkolu. Mobilne meble z kolekcji tematycznych wprowadzają nowoczesne podejście do motywów, jak: morze, góry, las czy flora. Stopniowo przyzwyczajają one dzieci do odpowiedniego klasyfikowania elementów do kategorii oraz utrwalają skojarzenia tematyczne. Ze względu na wbudowane siedziska i pastelowe odcienie, pozwalają dzieciom na wyciszenie się i odpoczynek w przedszkolu.
W kolekcji mebli Quadro występują również szafki modułowe na 1/8 koła, które mogą ułatwić proces tworzenia kącików czy podziału sali na strefy tematyczne czy użytkowe. Liczne półki i szafki z pewnością przyzwyczajają dzieci w wieku przedszkolnym do utrzymania porządku podczas zabawy. Oprócz tego, meble Quadro wspierają potrzebę konstruowania i podstawową naukę liczenia, nawiązując do edukacji matematycznej i świata liczb już od najmłodszych lat. Przedszkolaki mogą korzystać z mebli Quadro zarówno do zabawy, jak i odpoczynku, a dzięki wielu dodatkowym elementom uzupełniającym komplety, kolekcja staje się unikalna i wyjątkowo wzbogaca pomieszczenie w placówce przedszkolnej.