Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń lub zapisz się do newslettera aby być na bieżąco

Potrzebujesz pomocy w aranżacji przestrzeni dydaktycznej? Projektujesz szkołę, przedszkole, żłobek lub instytucję kultury? Stwórz wszechstronną i komfortową przestrzeń do nauki, ekspresji i odpoczynku dzięki modułowym i mobilnym rozwiązaniom edukacyjnym. Zasięgnij rady specjalistów i wyposaż pomieszczenia innowacyjnymi meblami z kolekcji Quadro.

Uzupełnij formularz i wyślij wiadomość do konsultanta. Na wszystkie zapytania odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie.

Logo kolekcji meblowej Quadro

Moje Bambino

ul. Graniczna 46, Łódź

meble@mojebambino.pl

Nasi eksperci

Skontaktuj się z managerem swojego regionu!

Serwis Moje Bambino

Mobilny serwis Moje Bambino

Dbając o komfort naszych Klientów stale powiększamy zespół serwisantów, zapewniając szybkie i sprawne usługi serwisowe na terenie całego kraju.

Dotrzemy z pomocą do każdego Klienta i w każde miejsce na terenie całe całej Polski.

Najczęściej zadawane pytania

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienie można złożyć za pośrednictwem sklepu internetowego www.mojebambino.pl lub bezpośrednio u naszego przedstawiciela. Przy zakupie dużej ilości wyposażenia do placówek edukacyjnych, w szczególności mebli, polecamy skontaktować się najpierw z biurem obsługi klienta lub przedstawicielem handlowym danego regionu. Dane kontaktowe dostępne w zakładce kontakt https://meblequadro.pl/kontakt/

Czy meble do szkoły muszą mieć atest?

Tak, wszystkie meble do placówek edukacyjnych, nawet te przeznaczone dla nauczycieli muszą mieć atesty i certyfikaty.  Wszystkie meble w naszej ofercie przeznaczone do szkół i przedszkoli posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające spełnienie wymagań zawartych w poszczególnych normach prawnych:

  • PN-EN 14073-2:2006
  • PN-EN 16122:2012

Jakie kształty mają blaty stołów z kolekcji Quadro?

Blaty stołów pochodzących z kolekcji Quadro są dostępne w 4 kształtach. Możesz zakupić stół z blatem prostokątnym, kwadratowym, okrągłym i sześciokątnym.

Jakie są dostępne kolory frontów meblowych?

W kolekcji Quadro można wybierać spośród 12 kolorów frontów szafek. Kolory można dowolnie ze sobą łączyć.

Czy kolory frontów mogę dowolnie łączyć?

W kolekcji Quadro można wybierać spośród 12 kolorów frontów szafek. Kolory można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc niepowtarzalne wnętrza w szkołach, przedszkolach i żłobkach.

Czy mogę wybrać kolor obrzeża stołów?

Oczywiście, zarówno fronty szafek, jak i obrzeża stołów są dostępne w różnych kolorach.

Z czego wykonane są meble w kolekcji Quadro?

Regały, szafki, krzesła i stoły z kolekcji Quadro wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniających bezpieczeństwo dzieci. Zarówno drzwiczki, jak i szuflady Quadro posiadają fronty wykonane z płyty MDF o grubości 18 mm, pokryte od zewnątrz folią termoplastyczną.

Czy w kolekcji Quadro znajdę również meble przeznaczone do gabinetów i pomieszczeń administracyjnych?

Posiadamy szeroką gamę mebli z kolekcji quadro przeznaczonych do przestrzeni wspólnych, gabinetów i sekretariatów https://meblequadro.pl/gabinet-administracja/ można tam znaleźć stoły, pojemne szafy do przechowywania dokumentów, siedziska i krzesła.

Bądź na bieżąco,

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA 

NauczycielDyrektorInneImię i nazwisko (opcjonalne):
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Moje Bambino spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46, 93-428 Łódź KRS 0000961115. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania, zamówienia oraz w celach marketingowych. Polityka prywatności jest dostępna pod adresem: https://mojebambino.pl/18/Polityka-prywatnosci-i-RODO