Szkoła

Nowoczesna klasa szkolna Quadro

 

Szkoła

Nowoczesna klasa szkolna Quadro

 

Szkoła

Nowoczesna klasa szkolna Quadro

Klasy i pracownie szkolne

Przestrzeń w roli pomocy dydaktycznej

Widok z góry na aranżację klasy szkolnej meblami Quadro
Zestaw Quadro 45

Wielofunkcyjny regał umożliwiający przechowywanie i ekspozycję pomocy dydaktycznych

Stoły i krzesła T

Regulacja pozwala na dostosowanie mebli do wieku oraz wzrostu uczniów

Zestaw Quadro 38

Kolorowe fronty urozmaicające przestrzeń pracowni

Zestaw Quadro 4

Zamykane szafki gwarantują bezpieczeństwo przechowywanych materiałów

Planując wyposażenie sal lekcyjnych należy wziąć pod uwagę: modułowość, prostotę, bezpieczeństwo. Dzięki meblom Quadro stworzenie edukacyjnych i inspirujących środowisk edukacyjnych w szkołach jest znacznie prostsze. Elementy z kolekcji Quadro mimo, że charakteryzują się prostym stylem, zapewniają przyjemną przestrzeń do rozwoju oraz nauki. Nie da się ukryć, że to idealny wybór do placówek szkolnych.

Wszechstronne podejście do edukacji

Aranżacja wspierająca proces dydaktyczny

Kolekcja Quadro nie wymaga kompromisów. To jakość, funkcjonalność, nowoczesne wzornictwo, a także bogata, stymulująca kolorystyka.  W procesie edukacyjnym niezwykle ważnym aspektem jest doświadczanie i samodzielne podejmowanie decyzji przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Dzięki przystosowaniu wysokości i funkcjonalności mebli Quadro, uczniowie mogą samodzielnie korzystać z pomocy dydaktycznych,
a zaokrąglone krawędzie i wklęsłe uchwyty eliminują ewentualne zagrożenia.

Mobilne i modułowe aranżacje sali

Modułowe zestawy mebli do samodzielnego łączenia

Mobilne kółka szafki Quadro

Wyposażając sale szkolne meblami Quadro można stać się architektem własnej przestrzeni, ponieważ kolekcja przeznaczona jest do samodzielnego aranżowania. Dzięki takim narzędziom jak kalkulator Quadro można wybierać, dopasowywać, wymieniać drzwiczki, szuflady. Modułowe i mobilne zestawy mebli umożliwiają swobodne tworzenie stref dedykowanych różnym rodzajom aktywności szkolnej.

Kolekcja Quadro polecana do szkoły

Zestaw Quadro 40

  • Doskonały do małych powierzchni, łączy miejsce na eksponowanie i bezpieczne przechowywanie pomocy
  • Zaspokoi potrzeby estetyczne najbardziej wymagających Użytkowników
  • Modułowa konstrukcja zestawu pozwala na rozbudowę kolekcji

Zestaw Quadro 38

  • Zaprasza do porządkowania, rozwija poczucie stylu i estetyki
  • Daje jeszcze więcej miejsca do przechowywania, dzięki możliwości umieszczenia dodatkowych półek
  • Dzięki bogatej kolorystyce „wpasuje się” w każdą przestrzeń

Zestaw Quadro 45

  • Odkryte szafki na pomoce zapraszają do dostępnej edukacji
  • Mobilne skrzynie wspierają aktywną edukację i utrzymanie porządku
  • Połączenie kolorów drewna i bieli daje idealny efekt wizualny i estetyczny

Top produkt

Szafka z zestawami LEGO® Education

Wśród bestsellerowych elementów wyposażenia kolekcji meblowej Quadro, zdecydowanie wyróżnia się mobilna Szafka z zestawami LEGO® Education. Produkt wyposażony jest w kółka, specjalne prowadnice, a co najważniejsze – w zestawy LEGO® Education SPIKE™ Prime oraz LEGO® Education BricQ Motion Prime Set. Pakiet jest gotowym rozwiązaniem do przechowywania i prowadzenia nowoczesnych zajęć szkolnych, z wykorzystaniem LEGO® Education.

Masz zestawy LEGO® Education w swojej placówce? Dokup samą szafkę: kod produktu: 098457

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Krzesło Flexi

Krzesło na kółkach z regulowaną wysokością.

Obrotowe krzesło na kółkach z regulowaną wysokością Flexi
Zobacz

Najczęściej wybierane
z kolekcją Quadro

Stół Mila trójkątny

Mobilny stół do modułowej aranżacji klas.

Zobacz

Dzieci w wieku szkolnym przechodzą bardzo trudny etap adaptacji do nowego środowiska i stylu życia. Porzucają nieustające zabawy na rzecz częściowej dyscypliny i kilku godzin siedzenia w ławkach lekcyjnych. Żeby ułatwić im ten trudny czas, szkoła powinna wyposażyć placówkę w nowoczesne meble.

Meble Quadro posiadają nowatorskie rozwiązania do klas szkolnych. Dzięki modułowemu charakterowi, elementy wyposażenia można dowolnie ze sobą łączyć, a także tworzyć oddzielne strefy tematyczne lub miejsca do pracy grupowej dla uczniów. Dzięki ich funkcjonalności, stanowią bardzo uniwersalne rozwiązanie i umożliwiają wygodne i szybkie zmienianie aranżacji klasy, w zależności od potrzeb i okoliczności. Meble Quadro to dobry wybór zarówno dla klas edukacji wczesnoszkolnej, jak i starszych klas szkoły ponadpodstawowej. Ich zaletą jest dopasowanie do potrzeb uczniów, a dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, umożliwiają na długotrwałe korzystanie. Meble te stają się alternatywą dla tradycyjnych, klasycznych wnętrz klas szkolnych. W skład kolekcji wchodzą również pojemne szafy zamykane na klucz, szatnie, czy meble do gabinetu administracyjnego lub pokoju dyrektora. Warto wspomnieć, że meble Quadro oprócz nowoczesnego designu posiadają wiele odcieni frontów, dzięki czemu każda szafa do sali lekcyjnej może być odpowiednio personalizowana, zgodnie z indywidualnymi potrzebami uczniów i aranżacją wnętrza klasy. Meble Quadro są wyposażone w zamki o zawiasach 90 i 180 stopni, które zapobiegają przypadkowym urazom u dzieci, a odpowiednio pokryta faktura frontu mebla sprawia, że będzie on funkcjonalny znacznie dłużej, co ma ogromne znaczenie szczególnie, gdy dostęp do niego mają dzieci w wieku szkolnym.

Dzieci w wieku szkolnym uczą się poprawnych wzorców, które odpowiednio ukształtowane w tym okresie zostaną z nimi na całe życie. Meble Quadro również ławki szkolne, które dają swoim użytkownikiem poczucie wygody, komfortu pracy oraz zapewniają zachowanie poprawnej postawy pleców i nóg uczniów. Meble Quadro zostały zaprojektowane z myślą o najwyższym poziomie komfortu, z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań dla klasy szkolnej. Ławki szkolne Quadro wykonane zostały z trwałych materiałów, odpornych na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Oprócz trwałej konstrukcji z wysokiej jakości materiałów, stoły Quadro mogą być wyposażone w regulowane nóżki, sprawiając że mebel rośnie razem z każdym dzieckiem. Blaty posiadają dodatkową okleinę, zabezpieczającą boki płyty laminowanej.