Domki Quadro

Praktyczne rozwiązania dla sal i klas

 

Domki Quadro

Praktyczne rozwiązania dla sal i klas

Domki Quadro

Przyjazne i wielofunkcyjne rozwiązania, wspierające adaptację w placówce

Widok z góry na wyposażenie klas 1 - 3 szkoły odstawowej w meble Quadro
Quadro-szafka-domek z tablicą magnetyczną

Wielofunkcyjne wyposażenie edukacyjnej przestrzeni

Quadro – szafka-domek z 2 półkami

Przestrzeń do relaksu i przechowywania

Magiczny Dywan

Nowoczesne rozwiązania dla edukacji

Domki Quadro to innowacja stworzona w odpowiedzi na oczekiwania nauczycieli i potrzeby dzieci, która znalazła się w kolekcji meblowej Quadro!

Przemyślana bryła i innowacyjna koncepcja na przestrzeń, która uwzględnia archetyp domu, odwołując się do dobrych skojarzeń i wspomnień, wspierając proces adaptacji i wzmacniając poczucie bezpieczeństwa.

Dodatkowym walorem domków jest zastosowana kolorystyka oraz możliwość doposażenia w materace, poduszki czy inne „przytulne” akcesoria.

Komfort odpoczynku i wyciszenia

Przyjazna aranżacja przestrzeni, wspierającej emocje dziecka

Dzieci uwielbiają się chować: potrzebują wydzielonej na stałe przestrzeni, w której mają poczucie bezpieczeństwa, gdzie mogą się wyciszyć i zrelaksować.

Szafki-domki Quadro zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu dzieciom warunków do relaksu, odprężenia i wyciszenia. Przestrzeni umożliwiającej dzieciom spędzenie czasu w samotności.

Nowe rozwiązania linii Quadro uwzględniają ich potrzeby odizolowania się i przebywania w odosobnieniu lub mniejszych grupkach w celu wyciszenia emocji, związanych z intensywnością aktywności w placówce edukacyjnej.

Wielofunkcyjne zastosowanie

Edukacyjne rozwiązania dla rozwoju dziecka

Nowości Quadro zapewniają komfortowe przechowywanie i eksponowanie pomocy dydaktycznych, umożliwiając dzieciom łatwy i swobodny do nich dostęp. Połączenie przestrzeni do relaksu z systemem przechowywania pozwala na optymalne zagospodarowanie sali i zwiększenie przestrzeni do zabawy.

Model z tablicą magnetyczną pozwala na edukacyjne wykorzystanie przestrzeni do zabawy i nauki w przyjaznym dla dziecka otoczeniu.

Wersja z kolorową tylną ścianą dodaje ciepłego charakteru wnętrzu, sprawiając, że wizualny odbiór miejsca staje się przyjemniejszym.

Mnogość rozwiązań i aranżacji

Wiele możliwości ekspozycji i przechowywania

Domki szafki Quadro, podobnie jak cała kolekcja Mebli Quadro, mają wydźwięk i walor edukacyjny. Uwzględniają potrzeby dzieci w każdym wieku, a ich wymiary pozwalają na zadbanie o strefę komfortu. 

Domki Quadro stwarzają warunki do swobodnej zabawy i rozwijającej aktywności edukacyjnej.

Domki Quadro cechuje mnogość rozwiązań aranżacji przestrzeni: oferujemy możliwość doboru szafek z funkcjonalnymi półkami, które występują w trzech rozmiarach. Wszystkie dostępne w ofercie Quadro domki możemy łączyć ze sobą, uzupełniać o drzwiczki i ustawiać w dowolnych konfiguracjach.

Uniwersalność rozwiązań

Optymalne zagospodarowanie przestrzeni w placówce

Nowości Quadro to innowacyjne propozycje wyposażenia wnętrz. Kolekcja obejmuje rozwiązania umożliwiające oszczędność miejsca i funkcjonalność przestrzeni, z zachowaniem estetyki i bezpieczeństwa.

Szafki wiszące w kształcie domków pozwalają na bezpieczne przechowywanie pomocy, poza zasięgiem najmłodszych dzieci. Dodatkowo zawieszeniu szafek na ścianie umożliwia oszczędność miejsca i zwiększenie powierzchni do przechowywania i ekspozycji.

Elegancki design i bogata kolorystyka sprawiają, że wyposażenie pasować będzie do każdej przestrzeni w placówce edukacyjnej.

Domki Quadro Polecamy

Wybierz rozwiązania najlepsze dla Twojej Placówki

Szafka Domek z tablicą magnetyczną i 2 półkami

  • Płyta laminowanej w tonacji klonu lub białej
  • Można uzupełnić ją małymi drzwiczkami
  • Tył szafki pokryty jest magnetyczną farbą

Szafka Domek z 2 półkami

  • Wykonana z płyty laminowanej w tonacji klonu lub białej
  • Można uzupełniać ją małymi drzwiczkami
  • Nowość! Drzwiczki z cichym domykiem

Szafka Domek wisząca

  • Wykonana z płyty laminowanej w tonacji klonu lub białej
  • Kolorowe elementy wykonane z płyty MDF o gr. 12 mm
  • Kolorowe elementy pokryte trwałą okleiną termoplastyczną

Top Produkt

Domek Quadro z kolorową ścianą tylną

Uniwersalne, wielofunkcyjne szafki w kształcie domków wykonane z płyty laminowanej o gr. 18 mm i ze sklejki o gr. 18 mm. Mnogość rozwiązań kolorystycznych, aż 12 różnych kolorów ściany tylnej, sprawia, że szafki pasują do każdej przestrzeni i w zależności od przeznaczenia, mogą tę przestrzeń tonować, lub ożywiać. Szafki można uzupełniać małymi drzwiczkami lub drzwiczkami z cichym domykiem. Tył szafki wykonany z płyty o gr. 18 mm pokrytej trwałą okleiną termoplastyczną. Wym. 155 x 60 x 186 cm. Dostępne są w tonacji klonu, lub białej.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Poduszki

Poduszki ze zdejmowanym materiałowym pokrowcem zapinanym na suwak

Poduszki dekoracyjne o motywie trójkątów w kolorze niebiecko-żółtym
Zobacz

Najczęściej wybierane z Domkami Quadro

Materace

Wygodny materac uzupełniający szafkę-domek Quadro, można go wykorzystać także jako osobne siedzisko.

Zobacz

Dzieci w przedszkolu spędzają dzień na zabawie z elementami nauki. W tym czasie maluchy wchodzą w fazę rozwoju. Rozpoczyna się dla nich okres nawiązywania kontaktu z drugą osobą, intensywnie rozwijają się ich kompetencje komunikacyjne oraz umiejętność empatii. To również czas, gdzie wprowadza się podstawy edukacji społeczno-emocjonalnej, mającej na celu usprawnienie nawiązywania i prowadzenia relacji z innymi członkami społeczeństwa. Meble Quadro to uniwersalny wybór do przedszkola, który oprócz atrakcyjnego wyglądu oferuje wysoce funkcjonalne rozwiązania. Kolekcja meblowa Quadro oprócz tradycyjnych mebli, szafek 1/8 koła, szaf, stołów, krzeseł czy innych elementów wyposażenia pomieszczeń w placówkach oświatowych, posiada również nowoczesne rozwiązania. Jednym z takich rozwiązań są domki-kryjówki, uwielbiane przez przedszkolaków ze względu na możliwość chowania się i dodatkowe miejsce do zabawy. Warto pamiętać, że tworzenie pozytywnych wspomnień i skojarzeń z domem i ciepłem rodzinnym ma bardzo duże znaczenie w kształtowaniu się światopoglądu u dzieci. Na późniejszym etapie rozwoju, może to pełnić kluczową rolę przy wartościowaniu i klasyfikowaniu priorytetów w życiu codziennym. Oprócz tego, dom powinien być dla dzieci azylem i bezpieczną przestrzenią. Zatem umieszczenie domków-kryjówek Quadro w sali przedszkolnej czy grupie żłobkowej pomoże lepiej zaadaptować się w innym środowisku, a także pomoże dzieciom w wieku żłobkowym i przedszkolnym poczuć się pewnie i bezpiecznie.
Domki Quadro posiadają pastelową kolorystykę, która skłania dzieci do odpoczynku i pomaga im odprężyć wzrok. Zostały one wyposażone w magnetyczne plecy, co dodatkowo zwiększa możliwość personalizowania mebla i przystrojenia go w zależności pod potrzeb okolicznościowych czy związanych z aranżacją wnętrza. Domki-kryjówki można wyposażyć w dodatkowy materac oraz poduszki, które powodują, że odpoczynek, wyciszenie emocji i relaks staje się jeszcze przyjemniejszy. Domki Quadro mogą być wykorzystane również jako pojemne szafki do przechowywania zabawek czy materiałów edukacyjnych. Dodatkowo wyposażone w zamykane drzwiczki, pomagają utrzymać porządek w pomieszczeniu jednocześnie zapewniając dzieciom swobodny dostęp do zabawek. Domki Quadro zostały stworzone z wytrzymałych na urazy mechaniczne materiałów, które zapewniają bezpieczny dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym czas w placówce. Warto wspomnieć, że domki-kryjówki to uniwersalna kolorystyka i atrakcyjny wizualnie element przestrzeni grupowej. Świetnie wkomponowują się w wystrój niemalże każdej sali przedszkolnej czy żłobkowej. Domki Quadro są rekomendowane dla maluchów i dzieci w wieku przedszkolnym, które uwielbiają bawić się i tworzyć rozmaite kryjówki w sali.