Jak wyposażyć bibliotekę i czytelnię?

Biblioteka i czytelnia to miejsca, które powinny zapewniać użytkownikom komfort, wygodę oraz łatwy dostęp do bajek, książek i czasopism. Muszą przy tym być przestrzenią łatwą w organizacji i porządkowaniu oraz zapewniać liczne miejsca do przechowywania. Niskie szafki z półkami i szufladami z kolekcji Quadro umożliwiają samodzielne sięganie po ulubione książki, dając dziecku poczucie sprawczości.

Szafka biblioteczka Quadro to element wyposażenia stworzony z myślą zarówno o przechowywaniu książek, jak i zapewnieniu użytkownikom miejsca do czytania. Szafka została wyposażona we wnękę przeznaczoną do umieszczenia siedziska, dzięki czemu Uczniowie mogą sięgać po interesujące ich pozycje i odpocząć na wygodnym miejscy. Stonowane kolory mebli z pewnością stworzą przytulną atmosferę, zachęcając do zagłębienia się w lekturze.

Inspiracje wyposażenia biblioteki i czytelni z kolekcją Quadro
Polecane produkty:
Skrzynia mała
092084
Kącik czytelniczy
092192W
Zestaw 74
SET6114
Kanapa duża
101645
Kostka świetlicowa szara
101511
Kostka świetlicowa jasnozielona
101509
Krzesło Filipek bielone
118352-3F

Podoba Ci się ta aranżacja? Zapisz lub udostępnij stronę dla inspiracji. Jeżeli potrzebujesz pomocy w urządzeniu biblioteki, czytelni lub innej przestrzeni wspólnej, skontaktuj się z nami.