Mateusz Kociuba

Województwo mazowieckie, lubelskie, małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

W firmie Moje Bambino pracuję od 2009 roku. Odpowiadam i współpracuję z kilkunastoosobowym zespołem sprzedażowym. Każdego dnia  spotykam się z klientami, wspierając ich doświadczeniem i zaangażowaniem w proces kreowania przestrzeni edukacyjnej.

Posiadam dużą wiedzę, popartą doświadczeniem i praktyką w obszarze wyposażania placówek edukacyjnych oraz aranżowania wnętrz. Prowadzę szkolenia wewnętrzne dotyczące aspektów technicznych wyposażenia meblowego oraz umiejętności uniwersalnego dopasowania projektu wyposażenia do potrzeb wszystkich użytkowników przestrzeni w żłobku, przedszkolu, szkole, czy innych instytucjach, które organizują przestrzeń dla nauki i zabawy.

Największą satysfakcję sprawiają mi projektowe spotkania i rozmowy z klientami, kiedy biorąc do ręki białą kartkę z rzutem pomieszczenia już oczami wyobraźni widzę, jaki może być efekt i zarażam moim entuzjazmem rozmówcę. Moment, w którym zaczynają się rozmowy o funkcjonalności, potrzebach, ale również o aspektach technicznych, jest kluczowym w procesie wyposażenia.

Mateusz Kociuba. Menager regionu ds. handlu firma Moje Bambino

Skontaktuj się ze mną!

+48 667622034
m.kociuba@mojebambino.pl

Różnorodność współpracy, począwszy od Osób Prywatnych, Placówek Oświatowych, poprzez Urzędy Miast i Gmin, Instytucji, Architektów oraz Firm, nauczyła mnie, że do każdego zadania, trzeba podejść indywidualnie, szukając najlepszych rozwiązań, dostosowanych nie tylko do wizji, ale również do miejsca, budżetu oraz warunków, sytuacji, ale przede wszystkim potrzeb każdego użytkownika danego miejsca.

Jeżeli szukają Państwo dobrych rozwiązań w aspekcie wyposażenia przestrzeni, w meble, które spełniają normy i są zaprojektowane z myślą o małym i dorosłym użytkowniku, potrzebują porady, to serdecznie zapraszam do współpracy.