Kamila Dyszkiewicz

Województwo mazowieckie, łódzkie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Od ponad 10 lat w firmie Moje Bambino zajmuję się wsparciem klientów w aranżowaniu przestrzeni na każdym etapie inwestycji – od wizji po przez projekt, aż do realizacji. Niezależnie od tego czy działania prowadzone są przez inwestorów prywatnych, publicznych czy przez firmy z branży budowlanej.

Każde wyposażenie jest dla mnie ważnym doświadczeniem – zarówno mały klubik malucha, jak również przygotowanie projektu od podstaw dla nowego obiektu szkolnego. Zawsze pracuję na najwyższym poziomie zaangażowania, by w efekcie dostarczyć Państwu rozwiązania dostosowane potrzeb wszystkich użytkowników przestrzeni edukacyjnej.

Kamila Dyszkiewicz, megager regionu ds. handlu w formie moje bambino

Skontaktuj się ze mną!

+48 667633830
k.dyszkiewicz@mojebambino.pl

Na co dzień czuwam nad współpracą z sieciami placówek oświatowych w moim regionie. Kontakt z ludźmi, poszukiwanie najlepszych rozwiązań  i działanie związane z wyposażaniem , doposażaniem przestrzeni żłobków, przedszkoli i szkół sprawia mi ogromną satysfakcję.

Wśród realizacji, które obsługiwałam znalazły się między innymi:

    • wyposażenie kompleksów szkolnych np. Szkoły Podstawowej nr 360 przy ul. Dzieci Warszawy 42, Warszawa – Ursus
    •  wyposażenie żłobków i przedszkoli np. Przedszkola nr 305 przy ul. Bryły 8, lub Żłobka nr 65 przy ul. Spartańskiej 2, Warszawa – Mokotów
    • dostosowanie wielu pomieszczeń w budynkach po gimnazjum do warunków szkoły podstawowej
    • wyposażenie w ramach realizacji programów rządowych i projektów unijnych i wiele, wiele innych.

Istotnym elementem mojej pracy są partnerskie relacje, które dzięki zaangażowaniu obu stron, przekształcają się w wieloletnią współpracę. Każda zrealizowana inwestycja daje mi wielką satysfakcję i energię do dalszego działania, dlatego polecam się i serdecznie zapraszam do współpracy.