Ewa Myka-Zaprawa

Dyrektor handlowy; Cała Polska

Od 2007 roku współtworzyłam firmę Moje Bambino.

Swoją pracę rozpoczynałam od stanowiska przedstawiciela handlowego, piastując kolejne szczeble w strukturach działu sprzedaży. Ten czas określam jako niezwykle owocny okres, w którym zyskałam bardzo dużo wiedzy i doświadczenia, współpracując ze żłobkami, przedszkolami, szkołami oraz  instytucjami odpowiedzialnymi za oświatę.

Przez ostatnie siedem lat pełnię funkcję dyrektora handlowego i zajmuję  się m.in. rozwojem struktur sprzedaży, budżetowaniem oraz szkoleniem zespołu sprzedaży. W firmie Moje Bambino odpowiadam za politykę handlową i zarządzam 70 – osobowym zespołem przeszkolonych Konsultantów, zajmujących się doradztwem przy wyborze mebli, pomocy dydaktycznych, asortymentu pod projekty. Opracowuję strategię i plany sprzedaży oraz nadzoruje ich realizację. Aktywnie uczestniczę w doborze asortymentu do oferty katalogowej  Moje Bambino. Jestem wnikliwą obserwatorką zmian i trendów i dbam o utrzymanie edukacyjnego oraz innowacyjnego przeznaczenia oferty Moje Bambino.

Ewa Myka Zaprawa- dyrektor handlowy Moje Bambino

Skontaktuj się ze mną!

+48 667633861
e.myka@mojebambino.pl

Kreuję i wprowadzam nowoczesne rozwiązania dla zespołu, dzięki czemu nasi Klienci zyskują profesjonalną i szybką obsługę. Odpowiadam i nadzoruję współpracę z kluczowymi Partnerami naszej firmy, ustalam i negocjuję warunki handlowe.  W decyzjach, które podejmuję, kieruję się zawsze dobrem naszych Klientów, którzy są dla mnie najwyższą wartością i fundamentem naszego istnienia. Nadzoruję wszelkiego rodzaju inwestycje zarówno prywatne, jak i publiczne.

Wiem, że przygotowanie nowego obiektu przedszkolnego lub szkolnego jest ogromnym wyzwaniem. Mój zespół pomaga sprawnie przejść przez ten proces i wspiera Państwa na każdym etapie działania, począwszy od projektu, doborze odpowiedniego wyposażenia meblowego, na pomocach edukacyjnych skończywszy.

Współpraca, do której Państwa zapraszam i komfort, jaki gwarantuję, to szeroko rozumiana dostępność Przedstawicieli, już od etapu projektowania, po nadzór montażu  i koordynację dostaw. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, by wszystko było dopracowane w najmniejszym szczególe. Państwa opinie potwierdzają nasze starania i każda z tych rekomendacji jest dla mnie ważna, ponieważ pokazuje nam, że nasza praca jest doceniana, pozwala modyfikować działania, by jeszcze lepiej odpowiadać na Państwa potrzeby.

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną oraz zespołem Moje Bambino.