Anita Smolińska

Województwo dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, opolskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Moja współpraca z firmą Moje Bambino rozpoczęła się siedem lat temu, w dniu jej połączenia z firmą Insgraf, w której pracowałam od 1998 roku. Ponad 20 lat zajmuję się doradztwem i wspieram Klientów w zakresie wyposażenia placówek oświatowych: począwszy od wstępnych ustaleń propozycji wyposażenia, poprzez pomoc w realizacji dostaw, odbiorów, jak również nadzoru montażu mebli w placówkach.

Mam to szczęście, że mogę polecać produkty marki Moje Bambino z pełną świadomością ich wysokiej jakości, ponieważ  od samego początku pracuję w ścisłym kontakcie z produkcją. Większość mebli, jakie oferuję, znam od tzw. podszewki, czyli od surowej płyty meblowej po gotowe szafy, od wiązki  rury stalowej po gotowe krzesło czy też stoły. Dzięki ogromnej wiedzy i wsparciu moich kolegów i koleżanek z działu technologicznego potrafimy doradzić rozwiązania dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających Klientów.

Przekrój Klientów, z którymi współpracuję, jest bardzo szeroki i obejmuje: Klientów Indywidualnych, Jednostki Samorządu Terytorialnego, Fundacje, Placówki Oświatowe oraz Firmy Budowlane i Architektoniczne. Każdy Inwestor jest dla mnie ważny, każdy ma inne oczekiwania, a ja staram się im sprostać na wszystkich etapach projektu, oferując swoją wiedzę i doświadczenie.

Anita Smolińska menager regionu do spraw handlu

Skontaktuj się ze mną!

+48 781980221
a.smolinska@mojebambino.pl

Cenię sobie bezpośredni kontakt z Klientem oraz czas poświęcony na wypracowanie wspólnej koncepcji.

Wykorzystując nowoczesne i innowacyjne kolekcje meblowe Moje Bambino tworzymy wspólnie niepowtarzalne przestrzenie edukacyjne.

Współpracuję  indywidualnie, jak i z pomocą mojego zespołu specjalistów, między innymi:

  • z bardzo znanymi Fundacjami wyposażając całe sieci ich placówek m.in. Fundacja Pozytywne Inicjatywy z Pucka, Fundacja Familijny Poznań.
  • z Zespołami Żłobków Miejskich w Szczecinie, Gdańsku, Słupsku.
  • mamy na swoim koncie duże realizacje  z Miastem Szczecin, w którym wyposażyliśmy  4 nowe przedszkola.
  • zaufały nam firmy budowlane Expert Dolice, Prime Construction Szczecin, Trakbud Siemyśl, Tymbud Pruszcz Gdański.
  • wyposażyliśmy piękne nowe przedszkole w Świnoujściu przy ul. Bydgoskiej.
  • umeblowaliśmy oddziały przedszkolne w Centrum Kształcenie Sportowego w Szczecinie.
  • wyposażyliśmy nowe przedszkole miejskie w Słupsku przy ul. Łady-Cybulskiego.

Nasi dotychczasowi Klienci zawsze mówią, że z pomocą moją i mojego zespołu realizacja projektu jest znacznie łatwiejsza, dlatego serdecznie zapraszam  do współpracy.